TRANSPORT

 

TRANSPORT

FARMACEUTYCZNY

Specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym w warunkach temperatury kontrolowanej (zakres od -25°C do +25°C).

Przewóz leków podlega bardzo ścisłym wytycznym, co pozwala utrzymać właściwości i bezpieczeństwo farmaceutyków. Reguły te określane są przez producentów oraz przepisy prawne – rozporządzenia ministra zdrowia, prawo farmaceutyczne i treści zawarte w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Przestrzeganie tych procedur jest niezwykle ważne. Dajemy na to gwarancję, podpartą naszym długoletnim doświadczeniem w transporcie wszystkich grup leków.

Zapewnienie wymaganych warunków przechowywania i przewozu leków to nasz priorytet. Przestrzegamy Dobrych Praktyk Dystrybucyjnych DPD (ang. Good Distribution Practice, GDP). Nasze samochody monitorowane są przez system GPS, co pozwala śledzić przebyte trasy oraz nadzorować aktualne temperatury ładunku w czasie rzeczywistym. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów oraz wykorzystaniu nowoczesnych zabezpieczeń, gwarantujemy bezpieczeństwo towarów o wysokiej wartości.

Nasi spedytorzy pomogą Państwu wybrać najlepszą formę transportu. Doświadczeni i przeszkoleni kierowcy zapewnią bezpieczeństwo przewozu oraz stałą temperaturę i ochronę przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi.

Nasza oferta

  • transport samochodami o ładowności od 1 do 66 palet
  • kompleksowa obsługa związana z przewozem leków
  • transport typu „just-in-time” oraz „door-to-door”
  • usługi przewozów ekspresowych za pomocą transportu dedykowanego
  • transport dzieł sztuki

Pomagamy

Prowadzimy działalność charytatywną, wspomagając lokalne szkoły. Organizujemy praktyki dla uczniów w ramach programu „Dzień Przedsiębiorczości” pod patronatem prezydenta RP. Wspieramy potrzebujących poprzez akcję „Szlachetna Paczka”.

FLOTA

NAJWAŻNIEJSZE

INFORMACJE

Transport w temperaturze kontrolowanej od -25 do +25°C
Termografy monitorujące temperaturę podczas transportu
Monitoring temperatury online w systemie Ruptela
Transport multitemperaturowy
Certyfikat ATP
Mapowanie temperatury zgodne ze standardami GDP
Standard emisji spalin Euro 5 & 6
Dodatkowe zabezpieczenia oraz procedury bezpieczeństwa

 

GALERIA

CERTYFIKATY

KARIERA

 

Rozpocznij karierę w Elmark

Jesteś zainteresowany pracą w ELMARK?

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B, C lub C+E i minimum półroczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów? Potrafisz poruszać się samochodem na terenie Europy? Zgłoś się do nas na stanowisko kierowcy!
  • Znasz język angielski? Jesteś otwarty, komunikatywny i dobrze zorganizowany? Zgłoś się do nas na stanowisko spedytora!

Wyślij swoje CV na adres:
biuro@elmark-transport.pl

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Stawiamy na rozwój – zarówno firmy, jak i pracowników, zapewniając im systematyczne szkolenia oraz pomoc najlepszych specjalistów w branży
  • Dbamy o bezpieczeństwo naszych kierowców i przyjazną atmosferę w zespole

 

KONTAKT